Kızılcık Şerbeti Nursema’nın Kırmızı Kurdelesini Kesen Şeytan’dan Acıların Kadını Bergen’e Enteresan Bir Ekip

Biliyorsunuz 31 Ekim Salı günü Cadılar Bayramı, yani Halloween’dı. Pagan ve Hristiyan kökene sahip bu bayram, günümüzde seküler bir kutlama halini aldı. Bu durum da yalnız yabancı ülkelerle sınırlı kalmayarak, son yıllarda kutlamaya bahane arayan gençlerle birlikte bizim ülkemize de geldi. Türkler her yerde kendini gösterecek elbette. Nasıl bir araya geldiklerine asla anlam veremediğimiz Cadılar Bayramı ekibinin o videosunu birlikte izleyelim…

Yurt dışında yıllardır insanların kılıktan kılığa girdiği, evlerini süslediği, onlarca parti düzenlediği Cadılar Bayramı 31 Ekim’deydi.

Geçtiğimiz Salı günü dünyanın pek çok yerinde kutlanan Cadılar Bayramı, kutlamaya yer arayan Türk gençleri tarafından da es geçilmedi. Maksat giyinip, kuşanıp eğlenmek olsun!

TikTok’ta karşımıza pek çok Halloween videosu çıktı ama bu kadar enteresanını kimse beklemiyordu. ?

‘Bu ekip nasıl bir araya geldi?’ diyebileceğimiz tüm nüansları yakalayan gençler, kendileri de videoyu ‘Benim rüyaların saçmalık seviyesi’ diyerek paylaştı.

Kızılcık Şerbeti Nursema’nın kırmızı gelin kuşağını kesen PowerPuff Girls şeytanı, simli göz bandıyla Bergen ve onları dehşet içinde izleyen Çığlık! ?

Paylaştıkları diğer videoda ise Nursema ve Bergen’in karşılıklı göbek atışları, Nursema’nın bir dönem RTÜK’ü harekete geçiren camdan düşüşü ve hastane koridoruna çöken Bergen’i görüyoruz.

Gerçekten enteresan bir konsepte sahip bu arkadaş grubu. ?

Felekten bir Halloween gecesi…

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x