Anket: Bankacılık Krizi ve Kripto Paralar

Kriptomeda, son dönemlerde gündemi meşgul eden bankacılık krizi ve kripto paralara yönelik bir anket hazırladı.

Kripto endüstrisi ve küresel ekonomi, birçok etmenden ve haber akışından dolayı doğrudan etkilenmeye başladı. ABD’nin ekonomik hamleleri resesyon endişelerini ortaya çıkarırken, ABD’deki bankaların tek tek çöküş yaşadığı gözlemlendi. Diğer taraftan kripto paralar, Bitcoin’in bankacılık krizinin ardından yeni bir liman olarak görülmesi neticesinde yükseliş yaşamaya başladı. Kriptomeda, tüm bu süreçler neticesinde bir anket hazırladı. Sizler de bu ankete katılarak, kripto paralar ve bankacılık krizi hakkındaki soruları yanıtlayabilirsiniz.

Ankete katılmak için; TIKLAYINIZ

Kriptomeda’dan Bankacılık Krizi ve Kripto Paralar Özelinde Anket

Kripto endüstrisine ve bankacılık krizinin gündemine yönelik hazırlanan ankette, güvenilir parasal varlıklar ve kripto yatırımlarına yönelik sorular hazırlandı.

Kriptomeda’nın hazırladığı 17 soruluk ankette, en güvenilir merkezi borsalar, en çok tercih edilen kripto paralar ve bankacılık krizinin ardından tercih edilen güvenilir liman hakkındaki soruların yanıtları aranıyor. Bu anketteki soruları cevaplayarak, Türkiye ekosisteminin görüşlerinin ortaya çıkmasında pay sahibi olabilirsiniz.

Son dönemde yaşananlar, kripto yatırımcılarının ve geleneksel finans ile ilişkisi olan insanların akıllarında soru işaretleri oluşturdu. Bankaların iflas ediyor olması ve kripto paraların regülasyon süreci, yeni yol haritalarını da beraberinde getiriyor. Kriptomeda’nın hazırladığı bu anket, ortaya çıkan son fikirleri birleştiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir